ERROR [HY000] [MySQL][ODBC 3.51 Driver]User nukleus_db already has more than 'max_user_connections' active connections ERROR [HY000] [MySQL][ODBC 3.51 Driver]User nukleus_db already has more than 'max_user_connections' active connections Nukleus - Ürünler - Laboratuvar - Roche Diagnostics - Preanalitik ve Modüler Ürünler - Cobas 6000

Laboratuvar - Roche Diagnostics - Preanalitik ve Modüler Ürünler - Cobas 6000

Cobas 6000

Nasıl ki, her hasta kendine özgü tedaviye ihtiyaç duyarsa her laboratuvarda benzersiz ve tektir. Laboratuvarın dikkat çekicek düzeyde yüksek standartlarda ve etkin çalışabilmesi terzi misali çözümleri gerektirir.

cobas® 6000 analizör serisi cobas® modular platform ailesinin bir üyesidir. Orta ve orta –büyük kapasitedeki laboratuvarlarda Klinik Kimya ve İmmunokimya testlerinin tek bir platformdan tek bir serum/plazma tüpünden çalışılmasını sağlar. Sunduğu 7 farklı konfigürasyon ile laboratuvarın bugünkü ihtiyaçlarına göre konfigüre edilir fakat gelecekteki ihtiyaçlara göre de büyüme kapasitesine sahiptir.

Avantajlar:

Verimlilik ve kullanım kolaylığı

  • Tek platform da 180 den fazla parametre
  • Kullanıma hazır sıvı reaktifler

Güvenlik

  • Temas olmadan ultrasonik karıştırma, tek kullanımlık pipet uçları, pıhtı tespiti ve sıvı seviye tespiti

Esneklik

  • Tek platform 7 farklı konfigürasyon

Gerçek ACİL

  • 9 dakikalık ACİL uygulamaların rutine entegrasyonu (cobas e 601 modül)

cobas e-services

  • Otomatik güncelleme fonksiyonuyla en güncel uygulama, reaktif, kalibratör ve kontrol bilgi ve değerlerine online erişim.